Hakkımızda

Kaliteli hizmet, iyi işçilik müşteri memnuniyeti

Siva Triko, müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini, güvenilirliğini, sahip olduğu yüksek üretim ve ihracat kapasitesini ulusal ve uluslararası pazarda korumak ve en yüksek noktaya taşıma prensibi ile sektöründe hizmet vermeyi sürdürmektedir.

0

Yıllık tecrübe

+0

Çalışma arkadaşı

0M2

Kapalı alan

+0

İhracat yapılan ülke

Siva Triko, kurulduğu 1983 yılından bu yana, sektöründe yenilikleri ve en son teknolojiyi takip edip, bünyesinde uygulayarak müşterilerine en yüksek kalitedeki hizmeti sunmayı amaçlamış; prensiplerinden ve kalitesinden ödün vermeden, ihracattaki payını her geçen sene arttırarak ,kısa süre içerisinde sektörünün önde gelen imalatçıları arasında yeralmıştır.

Avrupa ülkelerine yapmış olduğu ihracat ile, kendi sektöründe ilk 50 firma içerisinde yer almaktadır.

İstanbul Bayrampasa’daki 5000 metrekare kapalı alanında, en son teknoloji ürünü, modern makinaları ve konusunda uzman personeli ile her geçen gün yükselmeye devam etmektedir.

Siva Triko, müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini, güvenilirliğini,sahip olduğu yüksek üretim ve ihracat kapasitesini ulusal ve uluslararası pazarda korumak ve en yüksek noktaya taşıma prensibi ile sektöründe hizmet vermeyi sürdürmektedir.